התשוקה לקפה מאז שנת 1882 היא זאת שהובילה את Caffè Vergnano ואת משפחת Vergnano במשך 4 דורות להתמקד בעתיד ובדגש על יצירתיות, חדשנות ואיכות.
 
image alt
Caffè Vergnano שנוסדה בשנת 1882 היא הצלחה תוצרת איטליה, חברה עם היסטוריה ארוכה ויוקרתית.
זה התחיל בקטן בעיירה קטנה למרגלות גבעות טורינו, עסק שהוקם ע"י הבעלים הנוכחי ה"סבא של החברה":  Domenico Vergnano.
 
image alt
התשוקה האמיתית והייעוד האמיתי של משפחת Vergnano היה מאוד ברור: לאחר מספר שנים החנות הקטנה התמקצעה ושלטה בכל סודות ההכנה ומכירת הקפה.
פעילות החברה גדלה במהירות ושלושת המחסנים האיטלקיים נפתחו בטורינו, אלבה וצ'יארי. אבל הקפיצה האמיתית קדימה הגיעה בשנות ה - 30 והייתה תוצאה של בחירה אמיצה: רכישת חווה לייצור קפה בקניה שבאפריקה.
 
image alt
החברה התחילה לחפש דרכים לצמוח והתפתחה לשווקים בחו"ל. Caffè Vergnano מדורגת החברה השישית בגודלה של איטליה בשוק הקמעונאי, עם נוכחות מאסיבית באיטליה (19 איזורים ומעל 4,500 לקוחות), יותר מ -70 בתי קפה ב 10 מדינות ברחבי העולם. יתר על כן, היא מייצאת בהצלחה ליותר מ -80 מדינות.
 
image alt
הקפה שלנו: שילוב מושלם של מסורת וחדשנות עם האיכות המעולה של Vergnano. התערובת היוקרתית נולדה מתוך תהליך יוצא דופן, בחירה של חומרי גלם איכותיים לייצור.
 
image alt
Caffè Vergnano שומרת על יתרונות של חברה נאמנה על פי מיטב המסורת, אך באותה העת נהיית אחת היצרניות הדינמיות והחדשניות ביותר.
 
image alt
הקלייה היא איטית, מסורתית והיא הרגע העדין ביותר בתהליך יצירת הקפה, משום שריכוז הטעם של פולי הקפה תלוי ברמה המדוייקת של הצלייה.
גם היום Caffè Vergnano ממשיכים לעבוד בשיטה המסורתית על מנת לשמר את הטעם הייחודי.
 
image alt
איכות היא הערך העליון של החברה. Caffè Vergnano שמה דגש על קביעת סטנדרטים חדשים בנוגע לאיכות הסביבה ושיפור איכות החיים של כולנו.
 
image alt
Caffè Vergnano שמה דגש על קביעת סטנדרטים חדשים בנוגע לאיכות הסביבה ושיפור איכות החיים של כולנו.
החברה עובדת בתקן ISO הבינלאומי ובתקנות הבינלאומיות UNI EN ISO 12001: 2004, IFS וב - BRC (התקן של השוק הבריטי).
 
image alt
ציר הזמן של החברה:
 
image alt
image alt
אין תנאי שירות לחנות זו