דלג לתוכן הראשי
image alt

שומרים על מסורת של אספרסו איטלקי אמיתי. מאז 1882 

הקפה שלנו הוא שילוב מושלם של מסורת וחדשנות עם האיכות המעולה של Vergnano . 
התערובת היוקרתית נולדה מתוך תהליך יוצא דופן ובחירה של חומרי גלם איכותיים לייצור. הקלייה היא איטית, מסורתית והיא הרגע העדין ביותר בתהליך יצירת הקפה, משום שריכוז הטעם של פולי הקפה תלוי ברמה המדוייקת של הצלייה.
Caffè Vergnano שומרת על יתרונות של חברה נאמנה על פי מיטב המסורת, שממשיכה גם היום בתהליך הייצור המסורתי, אך באותה העת נהייתה אחת היצרניות הדינמיות והחדשניות ביותר.
איכות היא הערך העליון של החברה. Caffè Vergnano  שמה דגש על קביעת סטנדרטים חדשים בנוגע לאיכות הסביבה ושיפור איכות החיים של כולנו.
החברה עובדת בתקן ISO הבינלאומי ובתקנות הבינלאומיות UNI EN ISO 12001: 2004, IFS וב- BRC התקן של השוק הבריטי. 

 

היסטוריה 

התשוקה לקפה היא זאת שהובילה את Caffè Vergnano ואת משפחת Vergnano במשך 4 דורות להתמקד בעתיד ולשים דגש על יצירתיות, חדשנות ואיכות.
Caffè Vergnano  שנוסד בשנת 1882 הוא הצלחה תוצרת איטליה, חברה עם היסטוריה ארוכה ויוקרתית.
זה התחיל בקטן בעיירה קטנה למרגלות גבעות טורינו, עסק שהוקם ע"י הבעלים הנוכחי -  ה"סבא של החברה" "Domenico Vergnano.
התשוקה האמיתית והייעוד האמיתי של משפחת ורניאנו היה מאוד ברור. לאחר מספר שנים החנות הקטנה התמקצעה ושלטה בכל סודות ההכנה ומכירת הקפה. 
פעילות החברה גדלה במהירות ושלושת המחסנים האיטלקיים נפתחו בטורינו, אלבה וצ'יארי. אבל הקפיצה האמיתית קדימה הגיעה בשנות ה- 30 והייתה תוצאה של בחירה אמיצה: רכישת חווה לייצור קפה בקניה שבאפריקה.
החברה התחילה לחפש דרכים לצמוח והתפתחה לשווקים בחו"ל. כיום, חברת Vergnano מדורגת כחברה השישית בגודלה באיטליה בשוק הקמעונאי, עם נוכחות מאסיבית של 19 איזורים ומעל 4,500 לקוחות, יותר מ-70 בתי קפה ב- 10 מדינות ברחבי העולם. יתר על כן, היא מייצאת בהצלחה ליותר מ -80 מדינות.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981